REGULAMIN PROMOCJI

Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z wzięciem udziału w promocji na warunkach zawartych w niniejszym regulaminie. Przewoźnikiem organizującym promocję jest : LEZUKA TRANSPORT SP. Z O.O. z siedzibą w Kielcach, ul. Aleja Na Stadion 50 lok. 212, 25-127 Kielce. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją przejazdów jest LEZUKA TRANSPORT SP. Z O.O. z siedzibą w Kielcach, ul. Aleja Na Stadion 50 lok. 212, 25-127 Kielce.

Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o zasady wskazane w RODO zawartej na niniejszej stronie internetowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne do dokonania rezerwacji. Klient, którego dane osobowe są przetwarzane ma prawo do wglądu w ich treść oraz prawo do ich aktualizacji i poprawiania.

Każdy Pasażer odbywający podróż naszymi busami bierze udział w promocji:

5-ty przejazd 50% taniej

10-ty przejazd 1zł

Pasażer otrzymuje imienną kartę rabatową, na której zbiera pieczątki. Zebranie pięciu pieczątek uprawnia do zniżki w wysokości 50% na piąty przejazd, zebranie dziesięciu pieczątek uprawnia do przejazdu za 1 złoty.

Imienną kartę rabatową podbija kierowca na początku podróży, wpisując datę podróży. W przypadku przesiadek następny kierowca nie będzie mógł podbić karty rabatowej.

W przypadku chęci skorzystania z promocji po uzbieraniu wymaganych pieczątek proszę w formularzu zamówienia przejazdu o zgłoszenie tego faktu w uwagach oraz dołączenie zdjęcia karty rabatowej.

W przypadku dodatkowych pytań lub chęci uzyskania informacji proszę o kontakt e-mail: biuro@lezukabus.pl