Busy - Kielce | Bus do Niemiec, Holandii, Belgii z Kielc | Lezuka Transport Sp. z o. o

Firma Lezuka Transport Sp. z o. o. zajmuje się organizacją rynku transportowego w zakresie przewozów osób oraz towarów.

Przewoz osob Dollnoslaskie do Belgii

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii Przewozy osób Polska – Niemcy – Holandia – Belgia | Przewóz osób – Lezuka Transport Sp. z o. o

Specjalizuje się w transporcie pasażerów i paczek na rynku Europejskim. Zapewniamy kompleksowy, licencjonowany i bezpieczny przewóz osób do krajów Zachodniej Europy między innymi bus do Niemiec, Holandii, Belgii.

Nasze początki sięgają roku 2006, w którym stawiając pierwsze kroki pracowaliśmy na wieloletnie doświadczenie w ekspresowym transporcie towarowym. Analizując potrzeby rynku i chęć rozwoju oraz kierując się dalszą motywacja do rozwijania się rozpoczęliśmy w ubiegłym roku rozszerzenie naszej działalności o międzynarodowy transport osób busami. Nasza firma posiada niezbędne zezwolenia na przewóz osób zgodnie ze wszystkimi przepisami, a także jedną z najnowszych flot samochodowych w kraju, dzięki czemu szybko, łatwo i bezpiecznie dotrą Państwo z nami do Niemiec, Holandii i Belgii.

Bus do Niemiec, Holandii, Belgii

Nasze trasy

Dla naszych klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie dbając o ich bezpieczeństwo podczas przewozu osób na kierunkach Polska – Niemcy, Polska – Holandia, Polska – Belgia, jak również w kierunku powrotnym Niemcy – Polska, Holandia – Polska, Belgia – Polska. Podróż jest dostosowana do naszych pasażerów! Komfortowe przewozy osób to dla nas priorytet.
Podróż jest dostosowana do naszych pasażerów! Jeździmy najkrótszą i najszybszą możliwą trasą.

Co nas wyróżnia

Gwarancja bezpiecznego transportu

Odbiór door to door

Opieka nad pasażerem

Punktualność

Nowoczesna flota busów

Elastyczność i dopasowanie do klienta

Lubimy podróżować

Tak jak Ty, lubimy podróżować. Bezpiecznie i wygodnie, unikając niepotrzebnego czekania. Nasze tanie busy są tego dużą gwarancją. Przewóz osób Polska Niemcy, przewóz osób Polska Holandia, przewóz osób Polska Belgia, przewóz osób Niemcy Polska, przewóz osób Holandia Polska, przewóz osób Belgia Polska to nasze stałe trasy, które doskonale znamy, czujemy się na nich komfortowo i bezpiecznie a jednocześnie jesteśmy czujni i uważni na wszelkie zmiany na drodze.

W trakcie podróży prosimy wszystkich naszych drogich pasażerów o odpowiednie zachowanie! Nie przeszkadzaj swoim towarzyszom i kierowcy podczas podróży

Przewoz osob Polska – Holandia – Polska 2 scaled

Oferujemy:

Niezawodność:

Pojazdy Lezuka Transport poddawane są ciągłej obsłudze technicznej; za każdym razem udostępniamy je naszym pasażerom wyczyszczone i w doskonałym stanie.

Elastyczne podejście:

Jesteśmy ludźmi, tak samo jak nasi pasażerowie: staramy się radzić sobie z wszystkimi nieoczekiwanymi sytuacjami z empatią i indywidualnymi potrzebami z elastycznością.

Doświadczenie:

Posiadamy wieloletnie doświadczenie: nasi pracownicy poruszają się bezpiecznie w zakresie organizacji i administracji transportu, a także na drogach.

przewóz osób Niemcy – Holandia – Belgia
transport osób Niemcy – Holandia – Belgia
transport osób Niemcy – Holandia – Belgia
przewozy osób Niemcy – Holandia – Belgia
Busy Niemcy – Holandia – Belgia

Twoje oczekiwania naszą motywacją!

W naszej firmie klient nie jest jedynie uczestnikiem podróży – jest dla nas naczelnym powodem istnienia i źródłem naszej motywacji. Rozumiemy, że to Ty, jako nasz klient, determinujesz naszą codzienną pracę i kształtujesz nasze usługi. Wierzymy, że nasze usługi powinny być dla Ciebie źródłem radości, nie tylko środkiem transportu. Dziękujemy Ci za zaufanie i obiecujemy, że będziemy nadal się rozwijać, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Jesteś dla nas najważniejszy, i to Ty jesteś naszym najważniejszym kierunkiem. Wszystkie nasze usługi obejmujące przewóz osób Polska Niemcy, przewóz osób Polska Holandia, przewóz osób Polska Belgia, przewóz osób Niemcy Polska, przewóz osób Holandia Polska, przewóz osób Belgia Polska, stanowią odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie
dotyczące naszej pracy, chętnie wysłuchamy Twoich spostrzeżeń na temat naszych tras, usług i udogodnień. Razem możemy więcej!

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli interesują Cię tanie busy do Niemiec, busy do Holandii lub przewozy Holandia Polska, przewozy osób Belgia Polskaprzejazdy Niemcy Polska to idealnie trafiłeś! Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza, przez email lub telefonicznie. Udzielimy Ci wszystkich informacji na temat przewozu, trasy, bagażu i cen. Ponadto odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, bezpieczną i komfortową podróż do celu!